ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir באירידולוגיה וריפוי טבעי גוף/נפש

מרים גרבר אינה רופאה מדיצינית. הכשרתה בתחום האירידולוגיה והריפוי הטבעי גוף/נפש

תפריט

ד”ר מרים גרבר .Ph.D.MBMD Dip.H.Ir 

תפריט

טיפול טבעי במיגרנה

ד”ר מרים גרבר .Ph.D. MBMD Dip.H.Ir באירידיולוגיה וטיפול טבעי במיגרנה

כיצד נעשה טיפול טבעי במיגרנה
בעזרת טיפול טבעי בכאבי ראש “רגילים”, תוכלו לשים את הפרשה הזו מאחוריכם!

ד”ר מרים גרבר משתמשת בשיטת האבחון הידועה בסגולותיה “אירידיולוגיה” כדי לאתר את מקורו של כאב הראש. משמע לאתר את הגורם המדויק שמוביל לסימפטום של כאב ראש. ולא לנטרל את הסימפטום (כאב הראש) בעזרת גורם צד ג’ (תרופות שונות וכדומה) באופן זמני, המטרה היא להיפטר מהכאב לתמיד ולהכיר את עצמכם טוב יותר כדי להתמודד עם בעיות שכאלו.

בבדיקה דרך קשתית ולובן העין (אירידיולוגיה הנ”ל) ובמבחן שריר שהינו חלק מפרוטוקול הבדיקה הנגיש והאמין ביותר אחרי העיניים, ד”ר מרים גרבר תמצא את המקור לכאב הראש.

סוג ואופי הטיפול ייקבע ע”פ הערכת מצב מד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD ע”מ להתאים עבורכם את הטיפול במדויק והיעיל ביותר עבורכם.

מיגרנה טיפול טבעי כולל אבחון מקור הבעיה
כאב ראש יכול להופיע כתוצאה מתגובה אלרגית, כתגובה למצבים רגשיים טעונים או כתגובה לשינוי בתפקוד איברים.
למשל: מחסור בשתיית מים מחליש את הכליות ועלול לגרום לכאבי ראש. לכאב ראש 1001 סיבות וCGZR, טיפול טבעי מיגרנה מותאם במיוחד לנטרול המקור המדויק. לכן, יש חשיבות רבה באבחון כדי להתאים טיפול טבעי בכאב ראש בצורה מדויקת ויעילה ובנוסף טיפול טבעי במיגרנה.

סיבות נוספות יכולות להיות : רגישות למזון, רגישות לגורמים סביבתיים, אלרגיה לחומרים מסוימים הנמצאים במזון, חומרים כימיים הנמצאים בבדים, צבעים, תהליכים פסיכולוגיים של הגוף שהשתבשו מכל מיני סיבות, גורמים רגשיים ואפילו אנרגטיים.

ד”ר מרים גרבר תאבחן בצורה קלה ומהירה בעזרת שיטת אירידיולוגיה, את הגורם לכאב הראש ובתהליך קצר יחסית תרקום טיפול טבעי בכאב ראש וגם טיפול טבעי במיגרנה, מתוך שנות הניסיון שלה ושיטות הטיפול שהיא מכירה (שיטות כמו: אייפק, הומאופתיה, ריקונקשן, תטא הילינג ועוד רבים) תטפל ותנטרל את הגורם המשפיע לרעה. כאשר כאב הראש נגרם כתוצאה מבעיה רגשית, נטרול הגורם נעשה לעיתים במספר מועט ביותר של מפגשים.

השאירו פרטים ותיענו בהקדם

תמונות של חלק קטן משיטות הטיפול השונות המציעה ד”ר מרים גרבר לכאבי ראש ומיגרנות:

749cef_92e3f1994cc546e08966db7874939f5a
חלק מתהליך טיפול בשיטת אייפק
749cef_072f0a755bac4a5095890e6bd6858c76
תמציות פרחי באך אבחון וטיפול
749cef_ddde9be87ed64bcab4e49920d61fb727
הומאופתיה כטיפול טבעי לכאב ראש וטיפול טבעי במיגרנה

עוד טיפולים שונים מרתקים וטבעיים… תתפלאו, אבל אתם יכולים אפילו להנות.

ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD Dip. H.Ir. ריפוי טבעי לגוף ונפש מצליחה לטפל טיפול טבעי בכאב ראש.
בעזרת מיגרנה טיפול טבעי ניתן לשחרר מהשפעותיה ילדים, מבוגרים, נשים וגברים שעברו לעיתים אירועים קשים, פחד גדול או חוו אובדן וכאב בלתי נסבלים, כשכל זה נעשה באמצעות טיפול טבעי בכאבי ראש וטיפול טבעי במיגרנה.
טיפול טבעי בכאבי ראש מומלץ ביותר לאור העובדה שכיום השימוש בתרופות הולך וגובר, נזקים גדולים נגרמים לאורגניזם כתוצאה מהכימיקלים המוכנסים לגוף באופן קבוע והבעיה לא נפתרת.

סיפור אישי על מיגרנה טיפול טבעי בכאבי ראש

“לפני מספר שנים הגיע אלי בחור, עובד הייטק, איש מחשבים שאינו מאמין ברפואה טבעית אך נענה לבקשת אשתו שטופלה אצלי בהצלחה. האיש סבל מכאבי ראש למעלה מ-25 שנה ושום תרופה לא הצליחה להקל עליו בזמן התקף שהגיע תמיד במקביל ברחצה בים או בבריכה. בהיותו חובב ספורט הוא שחה בבריכה 3 פעמים בשבוע ולכן כאב הראש ליווה אותו רוב הימים. בשיטת אייפק בדקתי את המקור לכאב הראש ומצאתי סיבה עתיקה בעברו של האיש. טיפול טבעי בכאבי ראש וגם טיפול טבעי במיגרנה ארך מספר פגישות בודדות ומאז ועד היום נעלמו כאבי הראש כלא היו.”

רוצים גם אתם לשים את כאבי הראש מאחור לתמיד? אצלנו תמצאו טיפול טבעי בכאבי ראש, טיפול טבעי נגד דיכאון
זה אפשרי!
מיגרנה טיפול טבעי – התקשרו עכשיו ואפשרו לי לעזור לכם!

ד”ר מרים גרבר Ph.D.MBMD לטיפול טבעי גוף נפש